Ogród zimowy - gotowy

W nieco ponad trzy miesiące wybudowaliśmy obok naszej restauracji Ogród Zimowy. Jest to nasza najwieksza dotychczasowa inwestycja i krok milowy w rozwoju restauracji. Powinny skończyć się problemy z miejscem w weekendy poza sezonem. Będziemy też mogli zaproponować Państwu organizację niewielkich przyjęć i obiadów okolicznościowych. Dzięki profesjonalnemu systemowi audio i video możliwa będzie organizacja szkoleń i prezentacji. Od lat myślimy też o małych koncertach i przedstawieniach - może w końcu uda się nam przemienić słowa w czyn ;-).

Czekamy jeszcze na parę elementów wystroju ale działamy już pełną parą.

Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt osób - przede wszystkim dla ekipy Pana Leszka Bużana z firmy LVB Hale - naszego generalnego wykonawcy. Firmy budowlanej szukaliśmy ponad dwa lata ale udało się trafić w dziesiątkę. Wielkie dzięki za zaangażowanie, elastyczność i cierpliwość dla naszych dziwnych pomysłów i ciągłych zmian planów.

Za projekt wnętrz odpowiedzialna była przede wszystkim Daria Skoczylas oraz Asia Real ze Studio Loko - to już nasza trzecia wspólna realizacja.

Projekt architektoniczny jest autorstwa Macieja Łukowca z Biura Architektonicznego ARC.

Dobrym duchem budowy był tata - zawsze obecny i pilnujący by wszystko szło zgodnie z planem.

Dzięki też wszystkim znajomym i przyjaciołom za dobrą radę, pomysły i wsparcie - bez tego nie odważylibyśmy się na taki skok.

 

Poniżej kilka zdjęć - tradycyjnie autorstwa Piotra Kanigowskiego z Yellowphoto.

Wróć