Imprezy firmowe

Przy współpracy z innymi doświadczonymi firmami przygotowliśmy dla Państwa szereg nietuzinkowych imprez temetycznych. Odpowiednio dobierając menu, program oraz lokalizację imprezy storzyliśmy doskonały wewnętrznie spójny produkt. Nasze pomysły idealnie nadają się na imprezy integracyjne dla firm, szkolenia, ciekawe spotkania towarzyskie, itp.

Noc Walpurgii

Impreza prasłowiańska. W menu m. in. pieczone prosięta, ryby, szynki, smalec, pęta kiełbas. Jedzenie podawane na glinianych i drewnianych naczyniach, obsługa w strojach epoki. Realizaowana w średnioweicznym grodzisku, przy współpracy Tim Ekspedycje.

Paryż - Dakar

Idealna integracja zespołu. Na początku śniadania paryskie, nastepnie szereg gier i zadań dla uczestników (m. in. przejażdżka czołgiem) Całość wieńczy kolacja w Dakarze. Realizaowana na poligonie, przy współpracy z Tim Ekspedycje.

Western Party

W menu m. in. pieczone prosięta, golonki, bigos. W programie - jazda konna, przejażdżki quadami i bryczką, strzelanie z łuków i wiatrówki. Impreza realizowana w stadninie koni.

Imprezy wigilijne

W menu tradycyjne potrawy i wypieki. Realizacja w dowolnie wybranym miejscu. Dowolny scenariusz i serwis - imprezy zasiadane, bufety, itd.

Wróć