Oferta świąteczna

Wielkanoc

Zapraszamy do skorzystania ze spacjalnej oferty wielkanocnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł, przy zamówieniach poniżej 400 zł koszt dostawy wynosi 20 zł.

Zamówienie można złożyć wypełniając poniższy formularz.

 

Wigilia

W grudniu proponujemy zarówno nasze potrawy z dostawą do domu jak i imprezy wigilijne dla firm.

 

Klienci Indywidulani

Zapraszamy do skorzystania ze specjelnej oferty wigilijnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Przy zamówieniach poniżej 400 zł, na terenie Trójmiasta, Wejherowa oraz Lęborka koszt dostawy wynosi 20 zł, przy wyższych kwotach potrawy przywozimy gratis. 

By złożyć zamówienie prosimy wypełnić formularz wigilijny.

 

Firmy

Coraz więcej firm w trosce o dobrą atmosferę w swym zespole decyduje się na organizację firmowych przyjęć wigilijnych. Spotkania wigilijne dla pracowników są doskonałą okazją do integracji zespołu i podsumowania mijającego roku.

Z przyjemnością zorganizujemy przyjęcie w Państwa firmie. Jeśli woleliby Państwo wyrwać się ze swojej siedziby możemy zaproponować gościnne progi współpracujących z nami sal bankietowych. Zapraszamy do  Cegielni w Rzucewie oraz sal bankietowych BartArt

 

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać konkretną ofertę na Wigilię firmową prosimy o wypełnienie formularza zapytania ofertowego.

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe menu: 

 

 

Wróć